Our Services

Zip Perde Sistemleri

CNA Tasarım’ın zip perde sistemleri, estetik tasarımı ve dayanıklılığı bir araya getirerek mekanlarınıza değer katmak isteyenler için ideal bir seçenektir.

Detaylar

Bioklimatik Pergola

Bioklimatik sistemler, sürdürülebilir mimari ve enerji verimliliği konularında kilit bir rol oynar. CNA Tasarım’ın öncü imzası, bu sistemlerle kaliteyi iş ortaklarıyla buluşturur.

Detaylar

Rolling Roof Sistemleri

Rolling Roof sisteminin başarılı bir şekilde geliştirilmesinde, tasarımın kilit bir rolü vardır. Bu noktada, CNA Tasarım adı öne çıkar. Firma, uzman ekibi ve yenilikçi yaklaşımıyla Rolling Roof’un tasarımını şekillendirmiştir.

Detaylar

Giyotin Cam Balkon Sistemleri

Giyotin cam balkon sistemleri, kullanıcılarına hem iç mekanlarda ferahlık hem de dışarıdaki doğal güzelliklerden tam anlamıyla faydalanma şansı sunar. CNA Tasarım ise bu alanda estetik tasarımları, kaliteli malzemeleri ve müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışıyla öne çıkmaktadır.

Detaylar

Pergola Tente Sistemleri

Pergola tente sistemleri, CNA Tasarım’ın estetik ve fonksiyonellik dengesiyle öne çıkan bir dış mekan çözümüdür. Her türlü hava koşulunda kullanım imkanı sunarak, açık hava yaşam alanlarını daha konforlu ve keyifli hale getirir.

Detaylar