Kurumsal – Hakkımızda

CNA Tasarım Kimdir?


Şirketimizin temelleri 2017 yılında Mersin’de atılmış olup 8 yılı aşkın süredir Türkiye’nin her noktasına Pergola ve Cam Sistemleri hizmetini götürmeyi başarmıştır. Bugüne kadar bir çok farklı ülkede yaklaşık 240 projenin uygulamasını sorunsuz şekilde sağlayarak tecrübesini arttırmış ve aynı hızda ilerlemektedir. Aynı zamanda CNA TASARIM gölgelendirme malzemeleri, profilleri bir çok yan ürünlerin satışını üretimini yapmaktadır.

Neden CNA Tasarım?

1

Tasarımın Gücü

Biz, tasarımın sadece görsel bir unsur olmadığına inanıyoruz. Tasarım, yaşam alanlarınızı şekillendiren bir deneyimdir ve bu deneyimi özenle planlıyoruz.

2

Uzman Ekip

CNA Tasarım ekibi, alanında uzman ve deneyimli profesyonellerden oluşur. Her projeye özel çözümler sunarak, müşteri beklentilerini aşmayı hedefliyoruz.

3

İnovasyon ve Teknoloji

Tasarım anlayışımızı sürekli geliştirmek ve yenilikçi çözümler sunmak için en son teknolojileri takip ediyoruz. Böylece, projelerimizde ileri düzey teknolojiyle estetiği buluşturuyoruz.

4

Adil Fiyat Politikası

CNA Tasarım olarak, kaliteli tasarımın herkesin hakkı olduğuna inanıyoruz. Bu nedenle, projelerimizde uygun fiyat politikası benimseyerek, müşterilerimize yüksek kalitede tasarımı erişilebilir kılıyoruz. Estetik ve kaliteyi bütçe dostu çözümlerle birleştirerek, herkesin hayalindeki yaşam alanına ulaşabilmesini sağlıyoruz.

5

Müşteri Odaklılık

Müşteri memnuniyeti, bizim için önceliklidir. Projelerimizde müşterilerimizin beklentilerini anlamak ve onlara özel çözümler sunmak için titizlikle çalışıyoruz.